Company logo

„Všechno se dá spravit“

Pro správnou funkci webu je potřeba povolit <>JavaScript

Celkové hodnocení výroby:

Vaše hodnocení výroby:

Zakázková kusová a malosériová výroba
95 %  - 10039 hlasů

Velice děkujeme

Děkujeme

I tak děkujeme

Výroba naší firmy

Picture production

Zde najdete ukázky některé zakázkové kusové a malosériové výroby

Teplotní regulátor horkých vtoků

Zařízení je určeno k řízení teploty do 6-ti (možnost úpravy na jiný počet) horkých vtokú a rozvodných desek vstřikovacích forem pro termoplasty nebo termosety s maximálním odběrem 16 A (3600 W) na kanál. Regulátory jsou již kompletně přednastaveny pro tento typ použití s ohledem na dlohodobé praktické zkoušky. Výstupy jsou řízeny na základě údajů z termočlánků typu J, K nebo S (možnost úpravy na Pt100). Výstup "1" regulátoru je určen k signalizaci nadlimitních stavů. Je tvořen reléovým kontaktem, který je propojen mezi všemi regulátory, s indikací vadných pojistek výstupů a spínají sirénu s blikající LED diodou na předním panelu. Hlasitost sirény je možné plynule nastavit od 0 do 110 dB/m. Jednotlivý výkonový výstup je spínán v nule pomocí SSR při sepnutí ovládacího výstupu "4" příslušného regulátoru. Každý výstup je jištěn samostatnou pojistkou FF 16 A. Pojistka T 1 A slouží pro jištění napájení ochranných stykačů, regulátorů, ventilátorů a obvodů signalizace. Vstupně výstupní připojovací konektor je 24 pinový CNEF se zapojením systémem HASCO (možnost úpravy na jiný konektor a/nebo systém). Napájecí kabel je s 5 pinovou vidlicí 400 V/32 A (při nižším počtu kanálů 400 V/16 A nebo 3 pinovou vidlicí 230 V/16 A).

Temperature regulator frontTemperature regulator rear
Návod k obsluze:zobrazit

Propojovací kabel

Kabel s kompenzovaným vedením pro čidla je určen pro propojení externího teplotního regulátoru nebo vstřikovacího lisu s vlastní regulací s formou s horkými vtoky a rozvodnými deskami vstřikovacích forem pro termoplasty nebo termosety. Je osazen dvěma přímými (možnost bočních a úhlových) 24 pinovými konektory CNEM a CNEF se zapojením systémem HASCO (možnost úpravy na jiný konektor a/nebo systém) a kvalitní vysoce odolnou mechanicky, chemicky a teplotně ohebnou chráničkou. Zatížitelnost silových vodičů kabelu je 16 A na kanál.

Connecting cable one sideConnecting cable other side

Tester horkých vtoků

Kontrolní přípravek je určen k rychlé orientační elektrické kontrole horkých vtoků a rozvodných desek ve vstřikovací formě pro termoplasty nebo termosety s 24 pinovým konektorem CNEF zapojeným systémem HASCO (možnost úpravy na jiný systém) nebo i při připojené vstřikovací formě ke kontrole propojovacího kabelu. Lze ho také využít ke kontrole správnosti zapojení konektorů a jestli jsou tyto konektory zapojeny odpovídajícím systémem, touto jednoduchou kontrolou se dá předejít nákladné opravě zničených horkých vtoků, rozvodných desek a teplotních regulátorů. Po osazení na příslušný konektor a stisku tlačítka, provádí měření celkového odporu a izolačního odporu topných těles a celkový odpor teplotních čidel, jestli naměřené hodnoty odpovídají standardním hodnotám. Vyhodnocení stavů je indikováno LED diodami odpovídající barvy u příslušných pozic zapojení konektoru. Napájen je uvnitř umístěnou 9 V baterií s indikací stavu.

Mould tester topMould tester bottom
Návod k obsluze:zobrazit

Tester teplotních regulátorů

Kontrolní přípravek je určen k rychlé orientační elektrické kontrole teplotních regulátorů pro termoplasty nebo termosety s 24 pinovým konektorem CNEF zapojeným systémem HASCO (možnost úpravy na jiný systém) nebo i při připojeném teplotním regulátoru ke kontrole propojovacího kabelu. Vyhodnocení stavů je indikováno LED diodami u příslušných pozic zapojení konektoru.

Regulator tester topRegulator tester bottom
Návod k obsluze:zobrazit

Dynamická termoregulace

Zařízení je určeno k dynamické změně teploty tvarové části vstřikovací formy na termoplasty v průběhu vstřikování plastické hmoty (ohřev) a chlazení vystříknutého výlisku (chlazení), čímž se výrazně snižuje celková doba cyklu vstřikovacího lisu.

Dynamic thermoregulation topDynamic thermoregulation connectors

Zkopírováno do schránky

Děkujeme za návštěvu našeho webu

Empty image
přejít nahoru